Påmeldte klubber

Listen oppdaterer seg etterhvert som klubbene melder seg på.

Landskamper mot Sverige:
- Mandag 9. oktober (kortfil inneholder bare 24 spill)
- Tirsdag 14. november (kortfil inneholder bare 24 spill)
- Tirsdag 18. januar (ikke bekreftet - foreløpig ingen kortfil)

MP-treff:
- Mandag - torsdag 4. - 7. desember
  I MP-treffet skal det spilles 27 spill og det koster kr 60 per spiller. 

Brukerveileding påmelding

onsdag 24.1

Alta BK
Austevoll BK
Bertnes BK
Brandbu BK
Bridge for Alle
DNB BK
Hamar BK
Melandsknekten BK
Otta BK
Skånland BK
Søm BK
Ulstein BK

tirsdag 30.1

Askim BK
Berkåk BK
Birkeland BK
Bjugn BK
BL Strileknekten
bliBest.bridge
Eidskog BK
Engerdal BK
Evje BK
Golia BK
Grimstad BK
Harestua BK
Hauge BK
Horten BK
Høybråten BK
Kolbotn BK
Kristiansands BK
Lødingen BK
Mo BK
Molde BK
Mosjøen BK
Måløy BK
Nesbyen BK
Nesodden BK
Nittedal BK
Nøtterøy BK
Sandnessjøen BK
Sjømannsbridgen DB BK
Sjøvegan BK
Soon BK
Sortland BK
Statoil BK
Ulstein BK
Verdal BK
Øyestad BK

mandag 5.2

Arendals BK
Bergen Akademiske BK
BK Grand
BK Norrøna
BK Tempo
Haga BK
Harstad S&BK
Hjerter Fire
Kløver Ess
Kopervik BK
Lørenskog BK
Melhus BK
Orkdal BK
Os BK
Rendalen BK
Risør BK
Steinkjer BK
Stranda BK
Vestvågøy BK

torsdag 8.2

BK Augvald
bliBest.bridge
Bodø BK
Bridgekameratene
Båsmo BK
Dombås BK
Egersund BK
Gol BK
Gro BK
Hen BK
Horten BK
Jessheim BK
Koppang BK
Lillesand BK
Lundamo BK
Lågen BK
Myra BK
Målselv BK
Nærbø BK
Oppdal BK
Pass BK
Rena BK
Ringebu/Fåvang BK
Rælingen BK
Sinsen BK
Ski BK
Søvik BK
Vartdal BK

onsdag 14.2

Alta BK
Austevoll BK
Bertnes BK
Brandbu BK
Departementenes BK
Hamar BK
Melandsknekten BK
Nettbuss Midt-Norge BK
Otta BK
Skånland BK

tirsdag 20.2

Askim BK
Berkåk BK
Birkeland BK
BK 1933 Tromsø
BL Strileknekten
bliBest.bridge
Eidskog BK
Engerdal BK
Evje BK
Golia BK
Hauge BK
Horten BK
Høybråten BK
Kolbotn BK
Kristiansands BK
Lødingen BK
Mo BK
Mosjøen BK
Nesbyen BK
Nittedal BK
Nøtterøy BK
Sandnessjøen BK
Sjømannsbridgen DB BK
Sjøvegan BK
Soon BK
Verdal BK
Vestnes BK
Øyestad BK

mandag 26.2

Bergen Akademiske BK
BK 1933 Hammerfest
BK Grand
BK Norrøna
BK Tempo
Harstad S&BK
Kløver Ess
Kopervik BK
Lørenskog BK
Melhus BK
Orkdal BK
Os BK
Steinkjer BK
Stranda BK
Vestvågøy BK

torsdag 1.3

BK Augvald
bliBest.bridge
Bodø BK
Båsmo BK
Dombås BK
Egersund BK
Gol BK
Gro BK
Horten BK
Jessheim BK
Koppang BK
Lillesand BK
Lundamo BK
Lågen BK
Myra BK
Nærbø BK
Oppdal BK
Pass BK
Rena BK
Ringebu/Fåvang BK
Rælingen BK
Sinsen BK
Ski BK
Søvik BK
Trondhjems BK
Vartdal BK

onsdag 7.3

Bertnes BK
Brandbu BK
Departementenes BK
Hamar BK
Melandsknekten BK
Nettbuss Midt-Norge BK
Otta BK
Skånland BK

tirsdag 13.3

Berkåk BK
Birkeland BK
BK 1933 Tromsø
BL Strileknekten
bliBest.bridge
Engerdal BK
Evje BK
Golia BK
Harestua BK
Hauge BK
Horten BK
Høybråten BK
Kolbotn BK
Kristiansands BK
Lødingen BK
Mo BK
Mosjøen BK
Nesbyen BK
Nittedal BK
Sandnessjøen BK
Sjømannsbridgen DB BK
Sjøvegan BK
Øyestad BK

torsdag 22.3

BK Augvald
bliBest.bridge
Bodø BK
Bridgekameratene
Båsmo BK
Dombås BK
Egersund BK
Gol BK
Gro BK
Hen BK
Horten BK
Jessheim BK
Koppang BK
Lillesand BK
Lundamo BK
Lågen BK
Myra BK
Nærbø BK
Oppdal BK
Pass BK
Ringebu/Fåvang BK
Rælingen BK
Sinsen BK
Ski BK
Søvik BK
Trondhjems BK
Vartdal BK
Vestnes BK

onsdag 4.4

Bertnes BK
Brandbu BK
DNB BK
Hamar BK
Melandsknekten BK
Nettbuss Midt-Norge BK
Otta BK
Skånland BK

tirsdag 10.4

Berkåk BK
Birkeland BK
BK 1933 Tromsø
BL Strileknekten
bliBest.bridge
Engerdal BK
Evje BK
Golia BK
Hauge BK
Horten BK
Høybråten BK
Kolbotn BK
Kristiansands BK
Lødingen BK
Mo BK
Mosjøen BK
Nesbyen BK
Nittedal BK
Nøtterøy BK
Sandnessjøen BK
Sjømannsbridgen DB BK
Sjøvegan BK
Soon BK
Øyestad BK

mandag 16.4

Bergen Akademiske BK
BK 1933 Hammerfest
BK Grand
BK Norrøna
Harstad S&BK
Kløver Ess
Kopervik BK
Lørenskog BK
Os BK
Skien BK
Stranda BK
Vestvågøy BK

torsdag 19.4

BK Augvald
bliBest.bridge
Bodø BK
Bridgekameratene
Båsmo BK
Dombås BK
Egersund BK
Gro BK
Hen BK
Horten BK
Jessheim BK
Koppang BK
Lillesand BK
Lundamo BK
Lågen BK
Nærbø BK
Pass BK
Ringebu/Fåvang BK
Rælingen BK
Sinsen BK
Søvik BK
Trondhjems BK
Vartdal BK
Vestnes BK

mandag 23.4

Bergen Akademiske BK
BK 1933 Hammerfest
BK Grand
BK Norrøna
BK Tempo
Harstad S&BK
Kopervik BK
Lørenskog BK
Os BK
Stranda BK
Vestvågøy BK

tirsdag 24.4

Berkåk BK
Birkeland BK
BK 1933 Tromsø
BL Strileknekten
bliBest.bridge
Engerdal BK
Evje BK
Fredrikstad BK
Golia BK
Hauge BK
Horten BK
Høybråten BK
Kolbotn BK
Kristiansands BK
Lødingen BK
Mo BK
Mosjøen BK
Nesbyen BK
Nittedal BK
Sjømannsbridgen DB BK
Sjøvegan BK
Øyestad BK

onsdag 25.4

Bertnes BK
Brandbu BK
DNB BK
Hamar BK
Nettbuss Midt-Norge BK
Otta BK
Skånland BK

torsdag 26.4

BK Augvald
bliBest.bridge
Bodø BK
Bridgekameratene
Båsmo BK
Dombås BK
Egersund BK
Gro BK
Horten BK
Jessheim BK
Koppang BK
Lillesand BK
Lundamo BK
Lågen BK
Nærbø BK
Pass BK
Ringebu/Fåvang BK
Sinsen BK
Ski BK
Trondhjems BK
Vartdal BK
Vestnes BK